Doprava a platba

DOPRAVA:

Nabízíme Vám několik druhů dopravy objednaného zboží z e-shopu.

1. Osobní odběr

Zboží je možné po objednání na e-shopu, vyzvednout osobně v Praze na adrese Bryksova 776/39, Praha 9, 19800. Výdejní místo e-shopu mazoretka.cz Tato služba je zcela zdarma. 

2. DPD

doručení přímo na Vaší adresu. Dodání je možné na soukromou adresu, ale i například na Vaší adresu do práce. Kurýr DPD při jakémkoli problému kontaktuje kupujícího a je možné domluvit i doručení přesně dle Vašich potřeb, například ve večerních a odpoledních hodinách. Tato služba je dle našich statistik nejrychlejší a nejbezpečenější. 99% balíků je doručeno následující pracovní den. Cena této služby v rámci České repuliky je 90 Kč. Doprava zdarma od objednávek nad 3000 Kč.  Doručení na Slovensko je 8,8 Eur.

3. DPD - pick up - výdejní místo

Služba DPD doručuje balíčky nejen na adresy příjemců, ale i do výdejních míst. Příjemce si u nás sám zvolí, do kterého výdejního místa (tzv. Pickup) mu máme balíček doručit, aby měl cestu za vyzvednutím co nejkratší. Jednoduše zvolíte místo, která máte poblíž, a kde si můžete Vaší zásilku kdykoli vyzvednout, prostě když se to hodí Vám. Cena této služby je 65 kč a zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

 

4. Zásilkovna

www.zasilkovna.cz to jsou přeborníci na posílání a doručování! Vaší objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete, kdekoli v České nebo Slovenské republice. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte! Cena zásilky v rámci České republiky je 65 Kč a na Slovensko 3,6 Eur   4. Česká pošta. 

4. Česká pošta

Doručení balíku prostřednictvím služby balík do ruky. Cena služby 120 Kč.

Doprava zdarma od objednávky nad 1000 Kč.

5. Další způsoby dodání zásilek např. do zahraničí je možné domluvit individuálně na e-mailu info@mazoretka.cz nebo telefonicky na +420 774 131 747

 

 

 

PLATBA:

Nabízíme Vám několik druhů platby objednaného zboží z e-shopu.

1. platba v hotovosti, je možná při osobním odběru na výdejním místě, nebo platba platební kartou v naší výdejně

2. platba převodem na účet v ČR nebo platba v EUR na slovenský účet

3. dobírka platba při převzetí zásilky, platba v hotovosti kurýrovi nebo na pobočce české pošty nebo zásilkovny, popř. uloženky. 4. on-line platby, bezpečené platby kartou, převodem nebo přímo převodem z Vaší banky, přes zabezpečenou platební bráno GoPay  

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.

Doporuč GoPay sk nephilim

Odkazy

Košík je prázdný.
mažoretka, mažoretky, twirling, hůlka, hulka, hulky, hůlky, české hůlky a americké hůlky
zboží v e-shopu: 503 e-shop systém banan.cz