O nás

Mazoretka.cz je rodinná firma založená v roce 2009. Jsme českým výrobcem mažoretkových hůlek a dalších potřeb pro mažoretky, jako jsou pom-pony, obaly na hůlky, obaly na šaty. Jednoduše, pomůcky bez kterých se žádná mažoretka neobejde :-)

 

Naší prioritou je výroba kvalitních produktů, především kvalitních mažoretkových hůlek. Naše hůlky jsou vyrobeny z nerezových leštěných trubiček, které jsou opatřeny speciálními čepy proti proražení koncovek.

Nerezová tyčka je také velmi důležitá část mažoretkové hůlky. Naše hůlky jsou vyrobeny z nerezové oceli, nikoli z levných slitin, kteté jsou následně pochromovány.

A koncovky? Ty jsou vyrobeny ze směsi PVC a silikonu. Díky tomuto složení jsou naše koncovky velmi odolné vůči mechanickému poškození a také jsou velmi dobře omyvatelné. Záleží nám na kvalitě, a proto se snažíme neustále vyvíjet nové materiály, které se pak testují a teprve po úspěšných testech jsou zaváděny do prodeje. 

Před rokem jsme také otevřeli první kamenný obchod pro mažoretky a twirlerky. Tato prodejna se nachází v Praze 8 - Libni, ulice Sokolovská 2288/117. Je zde otevřeno každý všední den od 8-16:30 po dohodě je možná návštěva i o víkendu, případně ve večerních hodinách, prostě jsme tu pro Vás :-)

 

U nás si můžete vyzkoušet a prohlédnout všechny věci, které nabízíme. Na počkání Vám potiskneme napřiklad obaly na šaty, nebo obaly na hůlky, Vaším vlastním potiskem.

 

Nabízíme také hůlky amerických výrobků STARLINE a KRASKIN.

 

Těsíme se na Vás!

 Mazoretka.cz

 

 

 

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.

Doporuč GoPay sk nephilim

Odkazy

Košík je prázdný.
mažoretka, mažoretky, twirling, hůlka, hulka, hulky, hůlky, české hůlky a americké hůlky
zboží v e-shopu: 477 e-shop systém banan.cz