Garance spokojenosti

1. Doručení do 24 hodin.

Zboží, které nabízíme na našem e-shopu, je zboží, které pro Vás u nás v www.mazoretka.cz vyrábíme! Proto si můžeme dovolit slíbit Vám doručení do 24 hodin. Samozřejmě jsou zde i položky, které vyrábíme na míru, například zboží s potiskem nebo zboží které pro Vás dovážíme ze zahraničí, např. americké hůlky. Pak se samozřejmě délka dodání prodlouží, ale naši pracovníci, se vždy snaží Vás kontaktovat, a termín dodání Vám upřesnit.

2. Vrácení zboží.

Zakoupené zboží, které Vám nevyhovuje, můžete vrátit. Nabízíme pro Vás lhůtu 30 dní. Kdy je možné, nepoškozené a nepoužité zboží, které Vám nevyhovuje vrátit bez udání důvodu.

3. Doprava zdarma.

Doprava zdarma je pro Vás připravena u objednávek nad 500 kč, zasílaných přes www.zasilkovna.cz , kde je forma úhrady převodem, nebo platbou online Gopay. U objednávek nad 1000 kč přes kurýrní službu www.gls.cz, kde je forma úhrady převodem, nebo platbou online Gopay. Dárek k Vaší objednávce. U objednávek nad 1000 kč..

4. Zákaznický servis, poradíme Vám!

Poradíme Vám. Ano my jsme tu pro Vás. Nevíte si rady. Zavolejte nám (277 000 317) nebo napište. Jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den od 8-18 hod. a pokud je to jen trochu možné, snažíme se odpovídat na Vaše dotazy i ve dnech pracovního volna J

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.

Logo-instagram facebook

 Doporuč GoPay

Košík je prázdný.
mažoretka, mažoretky, twirling, hůlka, hulka, hulky, hůlky, české hůlky a americké hůlky
zboží v e-shopu: 587 e-shop systém banan.cz