Garance spokojenosti

1. Doručení do 24 hodin.

Zboží, které nabízíme na našem e-shopu, je zboží, které pro Vás u nás v www.mazoretka.cz vyrábíme! Proto si můžeme dovolit slíbit Vám doručení do 24 hodin. Samozřejmě jsou zde i položky, které vyrábíme na míru, například zboží s potiskem nebo zboží které pro Vás dovážíme ze zahraničí, např. americké hůlky. Pak se samozřejmě délka dodání prodlouží, ale naši pracovníci, se vždy snaží Vás kontaktovat, a termín dodání Vám upřesnit.

2. Slovensko, doručování - platba objednávek v EUR

Náš obchod nabízí prodej zboží i na Slovensko. Objednávky zasíláme přes síť poboček www.zasilkovna.cz zde můžete využít nabídku objednávky na 60 eur jsou zasílány zdrama a u kurýrní služby DPD, je zasílání zdarma od 120 eur. Při nákupu si v hodním menu můžete přepnou měnu na eura a rovnou vidíte cenu své objednávky v eur, a můžete využít platbu on-line přes platební bránu, nebo využít platbu převodem na náš slovenský účet.

3. Vrácení zboží.

Zakoupené zboží, které Vám nevyhovuje, můžete vrátit. Nabízíme pro Vás lhůtu 30 dní. Kdy je možné, nepoškozené a nepoužité zboží, které Vám nevyhovuje vrátit bez udání důvodu.

4. Doprava zdarma.

Doprava zdarma je pro Vás připravena u objednávek nad 1000 kč, zasílaných přes www.zasilkovna.cz , kde je forma úhrady převodem, nebo platbou online Gopay. U objednávek nad 1500 kč přes kurýrní službu PPL nebo DPD, kde je forma úhrady převodem, nebo platbou online Gopay. 

5. Zákaznický servis, poradíme Vám!

Poradíme Vám. Ano my jsme tu pro Vás. Nevíte si rady. Zavolejte nám (277 000 317) nebo napište. Jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den od 8-18 hod. a pokud je to jen trochu možné, snažíme se odpovídat na Vaše dotazy i ve dnech pracovního volna J

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.

Logo-instagram facebook

 Doporuč GoPay

Košík je prázdný.
mažoretka, mažoretky, twirling, hůlka, hulka, hulky, hůlky, české hůlky a americké hůlky
zboží v e-shopu: 594 e-shop systém banan.cz