Kozačky pro mažoretky

KOZAČKY PRO MAŽORETKY

Se začátkem nového školního roku 2019/2020 přicházíme s novinkou ohledně výroby kozaček pro mažoretky. V minulosti jsme spolupracovali s více firmami z Čech i ze zahraničí, ale neosvědčili se nám pro své dlouhé dodací termíny.

Nyní jsme se spojili s rodinnou firmou, která má se zabývá šitím obuvi již více jak 50 let!

Kozačky pro mažoretky jsou specifickou záležitostí. Jde hlavně o to, že bota musí být dobřepadnoucí, aby své majitelce umožnila, při vystoupení podat co nejlepší výkon. Je třeba, aby se mažoretka soustředila na svůj výkon, a nebyla omezena tím, že ji nekde tlačí bota, a špatně se jí našlapuje.

A proto pro Vás máme kozačky, které Vám vždy šijeme přímo na míru. Díky této nadstandatní službě budete mít vždy jistotu, že Vám bota dobře padne a budete se v ní cítit velmi příjemně. Zde najdete podrobný návod, jak změřit nohu, tak abychom Vám kozačky ušili přímo na míru.

V naší nabídce najdete kozačky nízkékozačky klasické a kozačky vysoké.

Barevné provedení je standartně v bílé barvě, ale jiná barva je také možná, jen je třeba si požádat o individuální nabídku na našem emailu info@mazoretka.cz nebo k nám zavolat na tel. číslo 227 000 317.

Naše kozačky mají podpatek 4 cm vysoký, ale je možné opět po osobní domluvě vyrobit kozačky s podpatkem nižším i vyšším.

Materiál pro výrobu kozaček je eko-kůže (koženka) nebo kůže pravá. Je zde více parametrů, které je třeba zvážit pro výběr nejvhodnějšího materiálu. Pokud se jedná o menší děti, nebo dívky, kterým noha stále roste, je vhodné vybrat kozačky vyrobené z koženky, nejen proto, že cena je zde nižší, ale i protože, koženka není tak poddajná jako pravá kůže a Vy budete moci pak kozačky, ze kterých děcko vyrostlo, velmi dobře prodat dál. Pokud mažoretkce už noha neroste, je dobré zvolit kozačky z pravé kůže. Samozřejmě noha v těchto kozačkách velmi dobře dýchá, a není problém delší nošení. Kůže se během několika nošení noze přizpůsobí, a velmi dobře padne.

Šněrování. Kozačky nabízíme ve dvou variantách šněrování. Buď můžete zvolit očka a háčky. Toto provedení je trošku náročnější na obouvání, obzvlášť pro malé mažoretky může být šněrování kozaček velmi náročnou a zdlouhavou činností. A proto nabízíme i druhou variantu, očka a boční zip. Botu si poprvé nazujete a dotáhnete na nohu, tak aby dobře padla. Při dalším obouvání a zouvání, již používáte zip na boku. Obouvání a zouvání je velmi pohodlné, a hlavně rychlé.

Velikost bot. Proto, aby bota dobře padla na nohu je nutné nám zaslat přesné rozměry. První údaj je délka nohy v centimetrech, další údaj obvod nártu v nejširším místě, obvod kotníku, obvod nejširšího místa na lýtku. S těmito rozměry Vám můžeme zaručit, že bota, kterou objednáte bude perfektně padnoucí. A ještě varianta pro malé mažoretky, kterým noha roste obzvlášť rychle, doporučujeme koupit o 2 čísla větší kozačky, a využít naše výplně do kozaček, které se dají používat dokud noha nedoroste. Prodloužíte tak dobu, po kterou může může mažoretka kozačky používat, a tím ušetříte na nákupu nových kozaček.

odkaz na návod na měření

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.

Logo-instagram facebook

 Doporuč GoPay

Košík je prázdný.
mažoretka, mažoretky, twirling, hůlka, hulka, hulky, hůlky, české hůlky a americké hůlky
zboží v e-shopu: 594 e-shop systém banan.cz